ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Над окупованим Донецьком замайорів синьо-жовтий прапор

28 Червня 2020, 20:07
Над окупованим Донецьком замайорів синьо-жовтий прапор

До Дня Конституції України 15-метровий прапор випустили волонтери, переселенці та військовослужбовці цивільно-військового співробітництва (м. Авдіївка) неподалік від лінії розмежування.

Подібні заходи вже неодноразово проводили на Донеччині та Луганщині й найчастіше були присвячені Дням Конституції та Прапора України.

— Ми нагадуємо мешканцям тимчасово окупованих територій, що Україна все одно повернеться, — говорить волонтер на псевдо «Оскар». — Хоча вже пройшло дуже багато часу, але вас ніхто не кинув, ви все одно боріться. Все буде Україна й цей синьо-жовтий стяг буде в кожному місті: і в Луганську, і в Донецьку, і в Горлівці, і в Сніжному, і в Шахтарську.

Уже за кілька годин у групах соціальних мереж мешканців окупованого Донецька з’явилися фото та відео з українським прапором, що пролітав над містом.

 

Над окупованим Донецьком замайорів синьо-жовтий стяг

#ООС #Операція_ОСДо Дня Конституції України, неподалік лінії розмежування, волонтери, переселенці та військовослужбовці цивільно-військового співробітництва випустили 15-ти метровий прапор в бік окупованого Донецька. Подібні заходи вже неодноразово проводилися на Донеччині та Луганщині і найчастіше були присвячені Дню Конституції та Прапора України.– Ми нагадуємо мешканцям тимчасово окупованих територій, що Україна все ж поверне свої території і знову стане цілісною, – говорить волонтер на псевдо "Оскар". – Хоча пройшло вже дуже багато часу, але вас ніхто не кинув, давайте спільно боротися за Україну. У нас все вийде і цей синьо-жовтий стяг буде в кожному місті – і в Луганську, і в Донецьку, і в Горлівці, і Сніжному, і в Шахтарську. Вже за кілька годин у групах соцмереж мешканців окупованого Донецька з’явилися фото та відео з українським прапором, що пролітав над містом.

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Неділя, 28 червня 2020 р.

 

37
3

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини