ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Львівщині стартувала експериментальна програма фізпідготовки ЗС України

5 Червня 2020
На Львівщині стартувала експериментальна програма фізпідготовки ЗС України

У Львівській області на базі Теребовлянського зенітного ракетного полку Повітряного командування «Захід» розпочався експеримент із організації системи фізичної підготовки за стандартами НАТО.

Про це повідомили у службі зв’язків з громадськістю ПвК «Захід».

«Важливість експерименту полягає у тому, щоб проаналізувати ефективність занять під керівництвом інструкторів з фізичної підготовки, чи покращиться саме фізпідготовка наших військових. Якщо ж експеримент вдасться, то будемо говорити про доцільність введення посад інструкторів у кожному підрозділі», – зазначив начальник служби фізичної підготовки і спорту Управління індивідуальної підготовки Командування підготовки Повітряних Сил ЗС України, полковник Володимир Білуха.

Цей експеримент триватиме три місяці.

Віднині починають вхідний контроль фізичної та професійної підготовленості армійців. За його підсумками, підрозділи військової частини поділять на дві одинакові за рівнем фізичної підготовленості групи.

Із однією проводитимуть заняття з фізичної підготовки під керівництвом інструкторів, друга ж група займатиметься відповідно до розкладу й під керівництвом командної ланки.

Завершальним етапом стануть заліки для обох груп. За підсумками контролю буде визначено ефективність та доцільність впровадження нормативної бази фізпідготовки відповідно до вимог нормативів для військовослужбовців армії США.

Зазначимо, що такий же експеримент стартував водночас і на Одещині.

Читайте нас в Telegram
Навчання та тренування, Новини