ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мінна безпека: командування ОС ініціювало акцію серед школярів Луганщини

5 Червня 2020
Мінна безпека: командування ОС ініціювало акцію серед школярів Луганщини

В рамках ініційованої командуванням Об’єднаних сил акції школи Попаснянського та Новоайдарського районів на Луганщині отримали тематичні друковані матеріали з основ мінної безпеки. Про це повідомляє штаб ООС.

За словами представника командування ОС полковника Юрія Гуменного, таким чином військовослужбовці Збройних Сил України напередодні літніх канікул намагаються вкотре попередити дітей, які проживають у населених пунктах поблизу лінії зіткнення, про смертельну небезпеку при виявлені невідомих вибухових предметів.

В ігрових наборах, призначених в першу чергу для учнів молодших класів, – розмальовки, комікси, буклети, блокноти, зошити й інше шкільне приладдя, які розповідають про заходи безпеки під час перебування на територіях, де можуть знаходитися міни та боєприпаси.

– Російські війська із самого початку бойових дій почали застосовувати терористичні прийоми і засоби, одним із яких стала мінна війна. Активно мінувалися житлові будинки, території та об’єкти інфраструктури, які дотепер є загрозою цивільному населенню і передусім дітям. Наші сапери продовжують щоденно виявляти та знешкоджувати вибухо-небезпечні предмети. Однак територій, які треба очистити від мін, ще чимало. Турбота про здоров’я цивільного населення у пріоритеті військовослужбовців Об’єднаних сил, – наголосив полковник Юрій Гуменний.

Також під час зустрічі з освітянами військові обговорили низку актуальних питань щодо подальшої співпраці у напрямку національно-патріотичного виховання молоді та проведення занять з мінної безпеки в навчальних закладах Донбасу.

Читайте нас в Telegram
Новини, ООС