ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

КПВВ на Донбасі готують до відкриття 10 червня

5 Червня 2020
КПВВ на Донбасі готують до відкриття 10 червня

Штаб операції Об’єднаних сил готується до відкриття з 10 червня контрольних пунктів в’їзду/виїзду на лінії розмежування. Про це повідомили представники ООС під час традиційної наради з протидії коронавірусу під головуванням Президента України.

Як інформує пресслужба глави держави, під час наради її учасники обговорили питання щодо нинішньої ситуації з коронавірусом у країні.

«В Україні вже третій день поспіль зростає кількість підтверджених випадків захворювання на COVID-19», – повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. 

В уряді наголошують, якщо така тенденція зберігатиметься й надалі, то пом’якшення карантину може призвести до погіршення епідеміологічної ситуації в державі.

Як зазначив Президент, людям треба нагадувати, що легковажність щодо засобів захисту має великі загрози під час епідемії COVID-19.

«Знайти баланс між поверненням до нормального життя та безпекою – складно. Невидима безпека – найгірша, бо сьогодні ти не бачиш сенсу в масці, а завтра зростає кількість хворих»,  наголосив Володимир Зеленський.

В Офісі Президента зазначають, що уряд йде за обраним планом пом’якшення обмежувальних заходів, однак за умови серйозного погіршення епідеміологічної ситуації графік може бути змінений.

Читайте нас у Facebook
Новини