ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кожна дитина загиблого українського воїна має отримати відзнаку в пам’ять про його подвиг – ГУР

3 Червня 2020
Кожна дитина загиблого українського воїна має отримати відзнаку в пам’ять про його подвиг – ГУР

Ветерани окремого розвідувального батальйону заснували громадську організацію «Бойове братство України». Одним із напрямів роботи організації є вшанування пам’яті загиблих під час російсько-української війни. Про це повідомляє Головне управління розвідки МОУ.

На думку засновників «Бойового братства», кожна дитина загиблого українського воїна має отримати відзнаку в пам’ять про його подвиг.

2 червня родинам бійців вручили вже дві тисячі сто срібних пам’ятних відзнак у вигляді серця у терновому вінку, з якого стікає крапля крові.

Перші обереги було вручено в Житомирі торік 23 серпня, в день Державного Прапора України, а також 7 вересня, в день воєнної розвідки, у Національному музеї історії України у Другій світовій війні в Києві. На сьогодні засновники громадської організації провели вручення в дев’яти областях України. Загалом ще мають отримати срібні серця понад 4 тисячі дітей.

– Наша ініціатива дає змогу показати дітям загиблих, що їхні батьки – герої, і що ми шануємо це, – говорить екскомандир розвідувального батальйону, голова громадської організації «Бойове братство України» Леонід Климчук. – Сім’ям – що є на кого сподіватися, до кого звернутися в разі необхідності, бо за кожною родиною ми хочемо закріпити волонтера, щоб він бачив, які проблеми виникають у таких родинах, що відбувається, в яких питаннях потрібна допомога. Тоді родини не будуть відчувати себе забутими. А суспільство має пам’ятати, що в країні ще точиться війна, вона ще не закінчилася, і нам усім разом потрібно йти до перемоги, щоб кількість дітей, які залишилися сиротами, не збільшувалася.

Вшанування загиблих воїнів – не єдиний проєкт громадської організації, створеної воїнами-розвідниками. Більш детально про плани та напрями її діяльності можна дізнатися за посиланням.

Читайте нас у Facebook
Герої, Новини