ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чи поспішати за путівками у військові санаторії?

Прочитаєте за: 2 хв. 26 Червня 2020, 9:19

Фото: Центральний військовий клінічний санаторій «Хмільник»

Сезон відпусток уже в розпалі, тому для багатьох військових актуальним є питанням — чи планувати відпочинок у військових санаторіях. У якому режимі нині функціонують військові оздоровниці, коли планують відчинити двері для сімей військовослужбовців, з цими запитаннями  кореспондент АрміяInform звернувся до Командування Медичних сил ЗС України.

Так, до 31 липня санаторно-курортні заклади ЗС України НЕ ПРАЦЮВАТИМУТЬ у зв’язку з карантинними обмеженнями в країні.

— Наразі в Збройних Силах функціонують шість санаторіїв — «Трускавецький», «Пуща Водиця», «Хмільник», інших три знаходяться на морському узбережжі — «Одеський», «Приморський» та в Затоці, — зазначили в Командуванні Медичних сил

— При сприятливій епідемічній ситуації усі санаторно-курортні заклади ЗС України відновлять свою роботу з надання послуг санаторно-курортного і реабілітаційного лікування учасників АТО/ООС, — зазначили у Командуванні Медичних сил.

Центральний військовий клінічний санаторій «Хмільник»

Тут проводять лікування опорно-рухового апарату, центральної та периферичної нервової системи, серця і судин, ендокринної системи, сечовидільної системи, шкіри тощо.

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький»

Спеціалізується на лікуванні захворювань: нирок і сечовивідних шляхів, порушення обміну речовин (кристалурії) печінки й жовчовивідних шляхів, підшлункової залози, кишківника, шлунку і дванадцятипалої кишки; ендокринної системи.

Центральний військовий санаторій «Приморський»

У закладі проводять лікування органів дихання та захворювань нервової системи.

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» Міністерства оборони України

У закладі лікують хвороби системи кровообігу, нервової системи, кістково-м’язової системи.

Також у Центрі функціонують: реабілітаційне відділення для хворих після травм із хворобами кістково-м’язової системи; відділення ранньої реабілітації після гострих цереброваскулярних хвороб і нейротравм; відділення реабілітації оздоровлення вагітних; реабілітаційне відділення для хворих після гострого інфаркту міокарда, нестабільної стенокардії та оперативних втручань на серці та судинах.

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Пуща- Водиця»

Тут спеціалізуються на лікуванні захворювань серцево-судинної системи, нервової системи, системи опору та руху. Крім того, проводиться реабілітація пацієнтів після інфаркту міокарда, інсульту, травм голови, хребта, верхніх та нижніх кінцівок та посттравматичного стресового розладу. Також Центр надає загально оздоровчі послуги.

15

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram