ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чи оздоровляться цього літа працівники військового підприємства?

26 Червня 2020
Чи оздоровляться цього літа працівники військового підприємства?

Епідемія коронавірусної інфекції внесла непередбачувані корективи у процес підготовки підприємств оборонного відомства до літнього оздоровлення працівників і членів їхніх сімей. Хоча сезон відпусток вже розпочався, але через заборону урядом продажу путівок до оздоровчих закладів оздоровлення працівників поки що відкладається…

Кореспондент АрміяInform поцікавилася у первинній профспілковій організації Профспілки працівників Збройних Сил України на Державному підприємстві «Львівський бронетанковий завод», чи зможуть вони цього року оздоровити своїх спілчан та їхні родини.

Як розповів голова первинки ППЗСУ на Львівському бронетанковому заводі Ярополк Ткачук, у зв’язку з продовженням карантину до 31 липня на підприємстві сьогодні закупівлю оздоровчих путівок призупинено.

«Якщо карантин, як планується, завершиться у липні, закуплятимемо оздоровчі путівки на серпень – вересень. Нині спільно з адміністрацією заводу продовжуємо готуватися до нового сезону й робимо все, що від нас залежить, аби наші працівники та їхні родини все ж таки отримали повноцінний відпочинок та оздоровилися.

Якщо все буде гаразд, то цього року оздоровлюватимемо своїх людей в оздоровницях Львівщини — Моршині та Східниці», — зазначив Ярополк Ткачук.

 

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Публікації, Соціальний захист