ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Червоний Хрест передав допомогу військовослужбовцям і працівникам Збройних Сил, які її потребують

17 Червня 2020
Червоний Хрест передав допомогу військовослужбовцям і працівникам Збройних Сил, які її потребують

Триває активна співпраця військовослужбовців Командування Повітряних Сил із представниками громадських організацій Вінниччини. Так, днями група цивільно-військового співробітництва КПС ЗСУ отримала продуктові набори від вінницької обласної організації товариства Червоного Хреста в Україні. Набори, а це крупи, олія, консервні вироби тощо, представники ЦВС передадуть родинам, які потребують допомоги. Це самотні пенсіонери Міноборони, які не мають підтримки рідних, люди з інвалідністю, зокрема ветерани, багатодітні, малозабезпечені чи неповні сім’ї військовослужбовців і працівників ЗСУ Вінницького гарнізону, сироти, які проходять службу за контрактом.

– Ми обдзвонюємо частини гарнізону, аби вся допомога була передана саме тим людям, які дійсно цього потребують, – розповів кореспонденту АрміяInform офіцер групи ЦВС. – Паралельно ми як новостворена структура складаємо списки таких осіб, зокрема у Вінницькому гарнізоні, щоб надалі благодійна допомога  якнайшвидше діставалася до адресата.

Варто зауважити, що на сьогодні цивільно-військове співробітництво КПС ЗСУ налагодило тісну співпрацю з багатьма громадськими організаціями регіону. Це «Вінниця – безпечне та комфортне місто», «Гідність нації», ТЧХУ та багато інших. Окрім того, представник ЦВС увійшов до складу координаційної ради ветеранів війни при Вінницькій ОДА.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини