ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бригада ім. Костя Гордієнка свою шосту річницю зустріла на передовій

19 Червня 2020
Бригада ім. Костя Гордієнка свою шосту річницю зустріла на передовій

Окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка свою шосту річницю зустріла не в пункті постійної дислокації, не на відпочинку, а під час виконання бойових завдань.

Про це повідомляє штаб ООС.

Військовослужбовців привітали із шостою річницею від дня створення частини Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак та командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

– Ви стали потужним бойовим організмом, який вже пройшов стільки на своєму шляху, що вам можуть позаздрити, – зазначив генерал-полковник Руслан Хомчак. – Звичайно, за цей період були втрати. Прошу всіх пам’ятати про тих військовослужбовців бригади, яких сьогодні вже немає. Доки ми будемо з вами їх пам’ятати, доти бригада буде жити, матиме майбутнє і зможе перемагати.

На урочистій церемонії Головнокомандувач особисто вручив військовослужбовцям заслужені нагороди.

Крім нього, на свято до своїх земляків, які зараз на передовій і захищають рідну землю, приїхав Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь. Привітав захисників України і заступник голови Донецької Облдержадміністрації Вадим Філашкін. Представники Донецької військово-цивільної адміністрації також приєдналися до привітань.

Не забули про своїх «підопічних» і волонтери Олег Ганза і Галина Уманець.

Стежте за нами в Instagram
Новини, ООС