ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бригада ім. Костя Гордієнка свою шосту річницю зустріла на передовій

19 Червня 2020, 16:01
Бригада ім. Костя Гордієнка свою шосту річницю зустріла на передовій

Окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка свою шосту річницю зустріла не в пункті постійної дислокації, не на відпочинку, а під час виконання бойових завдань.

Про це повідомляє штаб ООС.

Військовослужбовців привітали із шостою річницею від дня створення частини Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак та командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

– Ви стали потужним бойовим організмом, який вже пройшов стільки на своєму шляху, що вам можуть позаздрити, – зазначив генерал-полковник Руслан Хомчак. – Звичайно, за цей період були втрати. Прошу всіх пам’ятати про тих військовослужбовців бригади, яких сьогодні вже немає. Доки ми будемо з вами їх пам’ятати, доти бригада буде жити, матиме майбутнє і зможе перемагати.

На урочистій церемонії Головнокомандувач особисто вручив військовослужбовцям заслужені нагороди.

Крім нього, на свято до своїх земляків, які зараз на передовій і захищають рідну землю, приїхав Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь. Привітав захисників України і заступник голови Донецької Облдержадміністрації Вадим Філашкін. Представники Донецької військово-цивільної адміністрації також приєдналися до привітань.

Не забули про своїх «підопічних» і волонтери Олег Ганза і Галина Уманець.

Читайте нас в Telegram
Новини, ООС