ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Близько 100 учасників АТО/ООС забезпечено земельними ділянками під Житомиром

Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Червня 2020, 13:50

Нещодавно поблизу Житомира, у селі Кам’янка, що входить до складу Оліївської об’єднаної територіальної громади, представники Асоціації ветеранів Житомирщини підписали меморандум про співпрацю. Як розповіли в Оліївській сільській раді, саме це місце було обрано невипадково, адже минула сесія сільради надала дозвіл на відведення цієї земельної ділянки під садівництво для ветеранів АТО/ООС та сімей полеглих героїв.

Меморандум про співпрацю підписали ветерани різних війн – війни в Афганістані, Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, а також учасники миротворчих місій під егідою ООН.

В Оліївській сільській раді підкреслюють, що підтримка ветеранів є важливою частиною їхньої роботи в соціальній сфері. Зокрема, протягом 2019 року розроблено 2 детальні плани та забезпечено земельними ділянками під житлову забудову близько 100 учасників АТО/ООС. Також задовольняли заяви захисників України щодо ведення особистого селянського господарства. Триває робота щодо розподілу серед захисників України земельних ділянок на території сільської ради й нині.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook