ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Американські сенатори пропонують посилити санкції проти «Північного потоку-2»

5 Червня 2020

Група американських сенаторів має намір внести на розгляд Конгресу законопроєкт, який розширює санкції США проти газопроводу «Північний потік-2»,  повідомляє Bloomberg.Сенатори пропонують поширити санкції на всю діяльність, що стосується прокладки труб і страхування. Зокрема пропонується ввести обмеження щодо компаній, які страхують судна-трубоукладальники, і підприємств, які надають послуги або надають приміщення для робіт із модернізації суден, залучених у будівництві газопроводу.

Серед ініціаторів законопроєкту — сенатор-республіканець Тед Круз та представниця Демократичної партії Джин Шахін, які були авторами попередніх санкцій проти газопроводу.

Зокрема сенатор-республіканець Тед Круз вважає, що проєкт газопроводу представляє «критичну загрозу національній безпеці США і не повинен бути завершений».

– Газопровід загрожує Україні, енергетичній незалежності Європи та дає Росії можливість експлуатувати наших союзників. Конгрес знову повинен вжити рішучих дій та встати на шляху цього газопроводу, – наголосила сенатор-демократ Джин Шахін.

Слід нагадати, що наразі «Північний потік-2» готовий майже на 93 %. У разі завершення його будівництва  Росія зможе отримати можливість постачати весь свій газ до Європи, не користуючись послугами української газотранспортної системи.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України