ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

203 офіцери-зв’язківці поповнили армійські лави

26 Червня 2020
203 офіцери-зв’язківці поповнили армійські лави

Сьогодні у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (ВІТІ. — Ред.) відбувся випуск офіцерів тактичного рівня. Кореспонденти АрміяInform були серед запрошених на подію.

Цього року у ВІТІ 203 випускники, з яких 14 — учасники бойових дій.

— Ви є тими людьми, які створюють дистанційно, а інколи й безпосередньо на полі бою, все можливе й неможливе для того, щоб війська мали можливість виконувати свої завдання. Ви — мізки, які забезпечують управління військами. Без вас в армії важко. Випускників Військового інституту телекомунікацій та інформатизації у військах чекають. Тому що знання, які ви здобули, є унікальними, і ви — кожен, хто присвятив своє життя служінню Батьківщині та здобуттю саме цієї фахової освіти, — так само унікальні. Впевнений, військові частини, які отримають вас як офіцерів, стануть ще міцнішими, — звернувся до випускників Командувач військ зв’язку та кібербезпеки ЗС України генерал-майор Євген Степаненко.

Кореспондентам АрміяInform вдалось поспілкуватись з лейтенантами-випускниками:

— Перед тим, як стати курсантом, був старшим солдатом в окремому полку зв’язку. Брав участь в Антитерористичній операції на сході України. У 2015 році вирішив, що потрібно розвиватися, і наважився вступати до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. Вступив, і от тепер я — лейтенант, якому довірять управляти цілим підрозділом, — розповів випускник ВІТІ лейтенант Дмитро Ліщинський.

— Усім офіцерам, які зі мною випускаються нині, бажаю, щоб ніколи не опускали руки, щоб легко прийняли свої посади, щоб отримали такий особовий склад, який їх зрозуміє. І найголовніше — щоб наші випускники залишались людьми! — сказав учасник АТО лейтенант Олександр Тимошенко.

Нагадаємо, що АрміяInform уже писала про випускників ВІТІ: Максима Нагуляка, Артема Євсеєва, В`ячеслава Цибульського.

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл, Новини, Репортаж