ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Звернення Головнокомандувача ЗСУ з нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років

8 Травня 2020
Звернення Головнокомандувача ЗСУ з нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років

Дорогі бойові друзі!

В історії нашої країни є багато значимих військово-історичних подій, які свідчать про незламну волю Українського народу на шляху до здобуття державної незалежності. Однією з таких подій є День пам’яті і примирення, який уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами українців та кращими представниками інших народів, які ціною неймовірних зусиль захистили цивілізацію від нацизму.

Зробивши надзвичайно вагомий внесок у перемогу 1945 року, українство стало однією з націй-переможниць.

У боях проти агресора відродився той український бойовий дух, який через патріотизм і жертовність не лише перемагає сильнішу зброю, а й стає моральним орієнтиром для прийдешніх поколінь – захисників рідної землі.

Сьогодні особовий склад Збройних Сил України разом з усім Українським народом схиляє голови в пам’ять про тих українців, хто загинув в роки Другої світової війни. Ми пам’ятаємо і шануємо подвиг усіх тих, хто боровся з нацизмом, та повинні вкотре зробити необхідні висновки, щоб не повторювати прикрих помилок з драматичних сторінок української історії.

Нинішні Збройні Сили України як один із атрибутів держави за своїм бойовим потенціалом і підготовкою є гарантом та надійним засобом захисту її суверенітету та національних інтересів. Однак їхнє подальше зміцнення залежить від спроможності кожного з нас виконувати поставлені завдання.

У цей пам’ятний день висловлюю глибоке переконання у вашій високій громадянській позиції та готовності до виконання завдань за призначенням.

Слава Україні!

генерал-полковник Руслан ХОМЧАК

Читайте нас в Telegram
Новини