ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Звернення Головнокомандувача ЗС України з приводу трагічної загибелі військовослужбовців ССО

15 Травня 2020

Панове генерали, адмірали, офіцери, сержанти та старшини, солдати та матроси!

Найвища людська цінність – її життя, головне завдання командирів і начальників усіх рівнів – забезпечення його збереження!

На превеликий жаль, за останній місяць збільшилась кількість випадків загибелі військовослужбовців Збройних Сил України, зокрема, в Силах спеціальних операцій, під час виконання не бойових завдань із відсічі російсько-окупаційним військам у районі проведення операції Об’єднаних сил, а в ході занять із бойової підготовки. Так, 13-го травня ми вкотре зазнали болісну та непоправну втрату висококваліфікованих та вмотивованих військовослужбовців зі складу підрозділів ССпО.

Керівництво Збройних Сил України висловлює глибокі співчуття рідним та близьким загиблих воїнів…

На даний час мною віддані всі необхідні розпорядження для проведення всебічного розслідування, яке повинно встановити причини та передумови трагедії. За результатами якого керівництвом ЗС України на своєму рівні будуть прийняті всі необхідні рішення. Також на ім’я Міністра оборони та Верховного Головнокомандувача ЗС України будуть подані обґрунтовані доповіді та пропозиції для прийняття ними відповідних рішень.

Для нас усіх важливо зберегти життя кожного воїна і не допустити в подальшому повторення подібних трагічних випадків, тим більше не на полі бою…

Керівництво Збройних Сил України закликає всіх за будь-яких обставин принципово дотримуватись заходів безпеки, а командирів і начальників забезпечити та вимагати їх виконання!

Військовослужбовці та працівники Збройних Сил України, бережіть себе! Не приносьте горе в родини, засмучуючи своїх рідних та близьких. Докладайте усіх зусиль для почуття гордості у них від результатів ваших самовідданих, професійних, ратних справ!

Слава Україні!

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан ХОМЧАК

 

За повідомленням пресслужби Генерального штабу ЗС України

Читайте нас в Telegram
Новини