ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Європейські посли передали 936 українським об’єднаним територіальним громадам медзасоби для боротьби з пандемією коронавірусу

22 Травня 2020
Європейські посли передали 936 українським об’єднаним територіальним громадам медзасоби для боротьби з пандемією коронавірусу

Про це повідомляє Представництво Європейського Союзу в Україні.

Захисні засоби (рукавички, маски, окуляри, безконтактні термометри, респіратори та дезінфікуючі засоби) були придбані та поставлені за підтримки Представництва ЄС в Україні для медичних працівників, які перебувають на передовій боротьби з коронавірусом.

ЄС та п’ять його країн-членів: Німеччина, Швеція, Данія, Польща та Естонія через Програму «U-LEAD з Європою» і за підтримки «Карітас України» в короткі терміни та шляхом ефективної і повністю прозорої процедури закупили величезну кількість матеріалів для підтримки муніципалітетів, які беруть участь у процесі децентралізації. 

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив подяку за підтримку від ЄС та держав-членів ЄС і заявив: «Понад 9 мільйонів українців сьогодні живуть в об’єднаних територіальних громадах. Ця своєчасна і дуже необхідна підтримка ЄС допоможе громадам боротися з розповсюдженням коронавірусу COVID-19, розширить можливості медичних працівників, посилить спроможність закладів охорони здоров’я та, що найголовніше, сприятиме подальшому зміцненню зв’язків між Україною та ЄС. Солідарність – це наша найпотужніша зброя проти пандемії».

«Здорові громади – це основа сильної України. Я пишаюся тим, що ЄС та його держави-члени через Програму U-LEAD можуть підтримати сільські, селищні громади та маленькі міста України у протидії COVID-19», – наголосив Посол ЄС в Україні Матті Маасікас.

 Європейські партнери України через Програму «U-LEAD з Європою» продовжуватимуть підтримувати муніципалітети по всій Україні шляхом проведення заходів з розвитку спроможності, інформаційних кампаній та передачі громадам засобів захисту. Ці заходи допомагають муніципалітетам належно виконувати свої функції та справлятися з наслідками пандемії.

Захисні набори будуть відправлені до муніципалітетів наступного тижня та офіційно передані громадам на урочистій церемонії в онлайн-форматі 28 травня 2020 року.        

Стежте за нами в Instagram
Новини, Новини світу та України