ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Волонтери не припиняють опікуватися підготовкою та бойовою роботою снайперів

22 Травня 2020, 17:02
Волонтери не припиняють опікуватися підготовкою та бойовою роботою снайперів

Триває сьомий рік війни, і українські волонтери, здавалося би, мають бути виснаженими, але ні, вони продовжують допомагати нашим захисникам. Як розповідає волонтер Олександр Карпюк, відомий як Serg Marco, на фоні посилення обстрілів з боку російських окупантів та збільшення озброєння та військової техніки з їхнього боку лінії зіткнення поза районами відведення, українські волонтери продовжують адресну допомогу підрозділам Збройних Сил України, закриваючи, як він висловився, точкові потреби влучних вояків.

– Днями в майстерні DIarms відремонтовано гвинтівку, – ділиться волонтер. – Завдяки хонгованню, поліруванню, а також зрізаному кінчику ствола з новою нарізкою різьби під глушник, гвинтівка на тестах відстрілялася в групу протягом менш ніж пів хвилини. Також у майстерні переналаштували спуск, зробивши його близько 900 грамів замість стандартних 2,5 кілограма. Хай щастить їй на полі бою, це – гвинтівка, яка свого часу здійснила кілька влучних пострілів, тож попрацює на благо України ще.

Також, як розповів Serg Marco, відремонтовано приціл Бушнел 6-24. На ньому виконано ремонт і шліфування різьби барабана вертикальної поправки, чищення оптичних елементів, ревізію механіки. Крім того, замінено мастило, видалено зірваний болт із кільця кріплення та проведено юстирування.

Придбали волонтери й три триноги, дві стрілецькі BOG та один штатив, з якого буде зроблено стрілецьку триногу. Закуплено комплект снайперських блокнотів, які, за словами Serg Marco, і у воді не тонуть, і у вогні горять важкувато.

– Для морпіхів, зокрема, ми замовили фільтри на гвинтівки Ford F 350, плюс – планки, кріплення й зажими для зброї, – продовжує Олександр. – Завдяки допомозі Олега Митрохіна оплатили машину будівельних матеріалів для Деснянської школи снайперів.  І попереду ще багато планів.

Волонтер розповів, що планують придбати два УСМ Timney для AR-систем, які коштують 680 доларів США, дві триноги BOG, які обійдуться ще у 400 доларів. Також необхідно закупити близько 1000 патронів калібру 224, 600 капсулів та каністру RL-17. Це – 34000 гривень.

– Сподіваємось на надходження куль Хорнаді 147 ELD 6.5 та 285 grn ELD 0.338, – додає волонтер. – Потреба в них нині надзвичайна, тож доведеться одразу кілька тисяч брати. Ціна буде зрозумілою, коли прийдуть.

Ще коптери, які на передовій потрібні як повітря. Це теж кілька тисяч.

Пожертви патріотів волонтери відразу ж спрямовують на закупку всього цього обладнання. Якщо в когось виникне бажання – карта ПриватБанку 5363 5423 0898 4013, Карпюк Олександр. Биткоїн гаманець 1KbiWLu1JPoMmw2DE7fkSEz79WjT2MZ4pK. Paypal eugene.s.bondar@gmail.com. Не варто забувати, що кожна копійка наближає перемогу!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Армія і суспільство