ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовослужбовці Вінницького гарнізону поповнили місцевий банк крові

28 Травня 2020, 16:32
Військовослужбовці Вінницького гарнізону поповнили місцевий банк крові

Сьогодні у Вінницькому обласному центрі служби крові було доволі людно. Близько трьох десятків військовослужбовців гарнізону завітали сюди, щоб поповнити місцевий банк крові.

– Коли йдеться про порятунок чийогось життя, я завжди готовий відгукнутися, як і багато моїх товаришів по службі, – ділиться офіцер Олексій Попик, який разом з іншими військовими прийшов сьогодні до центру служби крові.

Серед армійців є як новачки, так і донори зі стажем. Перед забором крові військовослужбовці обов’язково проходять температурний скринінг, анкетування, а також ретельне обстеження та підготовку. Новачків уносять до бази даних, беруть кров на встановлення групи та резусу.

За словами співробітників центру служби крові, кількість донорів суттєво зменшилася після початку введення карантину через COVID-19. Натомість потреба у крові та її компонентах не знизилася.

– Компоненти крові потребують постійного оновлення, адже термін їхнього використання обмежений. Карантин ще не закінчився, тому ми й досі відчуваємо нестачу донорів. У нормальному режимі до нас приходить 70–80 осіб щодня, але тепер кількість донорів удвічі менша. Проте ми активно шукаємо та запрошуємо людей долучатися до цієї благородної справи, – говорить заступник директорки Вінницького обласного центру служби крові Олена Зеленська. – Військові постійно долучаються до наших акцій та відгукуються на кожен наш заклик про допомогу. І ми вдячні їм за підтримку й розуміння, – додає жінка.

17

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини