ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовослужбовці ООС безоплатно здають кров

12 Травня 2020
Військовослужбовці ООС безоплатно здають кров

Розуміючи необхідність та актуальність створення запасу крові в регіоні, яка використовується для лікування як цивільних мешканців, так і поранених бійців, у Сєвєродонецьку близько сотні військовослужбовців підрозділів оперативно-тактичного угруповання «Північ» розпочали чергову акцію зі здачі крові.

– У зв’язку з епідемією коронавірусу у нас значно знизилася кількість донорів крові. Ми намагаємося тримати її запаси у достатній кількості, тому у цей складний час звертаємось по допомогу до наших постійних донорів – військових. Кров’ю забезпечуються також лікарсько-сестринські бригади, які діють вздовж всієї лінії розмежування на базах районних лікарень. Оскільки запаси в них обмежені, то вони користуються тими, які ми надаємо з обласного центру, – повідомила завідувач відділу Сєвєродонецької обласної станції переливання крові Ірина Олефір.

Протягом ще двох днів військовослужбовці на безоплатній основі добровільно здаватимуть кров для підтримки фонду цивільних та військових медзакладів. У майбутньому акція продовжуватиметься, адже необхідна кількість донорської крові для захисників України та мирного населення найчастіше є вирішальним фактором при порятунку життя.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Армія і суспільство