ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові США запустили на орбіту секретний космічний шатл

17 Травня 2020
Військові США запустили на орбіту секретний космічний шатл

На орбіту Землі cьогодні вдало запустили безпілотний шатл X-37B Космічного командування ВПС США.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на United Launch Alliance.

«Ракета-носій Atlas V у неділю успішно стартувала на земну орбіту з безпілотним кораблем багаторазового використання X-37B Космічного командування ВПС США», – йдеться в повідомленні.

Трансляція запуску, що відбувся з мису Канаверал у Флориді о 15:14 за київським часом доступна на YouTube.

Експериментальний безпілотний орбітальний літак X-37B розроблявся компанією Boeing спільно з NASA з 1999 року в інтересах ВПС США. Вперше був запущений на орбіту в квітні 2010 року, після чого його запускали ще чотири рази. Офіційно мета жодної з місій за участю X-37B не розголошується, але передбачається, що вони будуть використовуватися зокрема і для розвідки.

Згідно з офіційною інформацією Пентагону, в інтересах науково-дослідної лабораторії ВМС США на борту X-37B буде проведено експеримент з перетворення сонячної енергії на радіочастотну мікрохвильову енергію з подальшим вивченням можливості її передавання на Землю.

Схожі технології можуть забезпечити практично необмежений польотний час для електричних безпілотних літальних апаратів і продовжувати термін служби супутників, а також надавати підтримку діям формувань збройних сил у віддалених районах на Землі.

Читайте нас у Facebook
Армії світу