ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Відсьогодні в Україні послаблюють карантин

11 Травня 2020
Відсьогодні в Україні послаблюють карантин

У понеділок, 11 травня, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів починається перший етап ослаблення карантину в Україні.

У зв’язку з цим, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко затвердив рекомендації Міністерства щодо роботи закладів громадського харчування, перукарень, магазинів, стоматологічних клінік і підприємців, які приймають клієнтів в офісах. Про це головний санітарний лікар повідомив у фейсбуці.

«Нагадую, 11 травня в Україні будуть ослаблені карантинні заходи. Сьогодні нам дуже важливо знайти баланс між збереженням життя і здоров’я людей і поступовим запуском економіки. Тому організація необхідних протиепідемічних заходів та їх дотримання є надзвичайно важливими питаннями!» – написав він.

При цьому мають дотримуватися обмежувальні заходи, як-от масковий режим, соціальне дистанціювання, проведення регулярної дезінфекції тощо.

До того ж, у всіх закладах на початку дня повинні вимірювати температуру співробітників. Якщо вона перевищує 37,2 градуса, то співробітника не допускають до роботи.

У громадських місцях необхідно вдягати маску або респіратор, а виходячи з дому, потрібно мати з собою документ, що посвідчує особу.

Зберігається заборона на самовільне залишення місця самоізоляції/обсервації.

Читайте нас у Facebook
Новини