ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Верховна Рада схвалила запуск державного каналу іномовлення на тимчасово окупованих територіях

19 Травня 2020
Верховна Рада схвалила запуск державного каналу іномовлення на тимчасово окупованих територіях

Верховна Рада України схвалила в другому читанні законопроект №2521 «Про внесення змін до закону «Про систему іномовлення України» (щодо програмної політики і території поширення). Документом пропонується запуск ефірного мовлення державного каналу на тимчасово окупованих територіях і прикордонних районах. Про це повідомляє пресслужба ВР України.

Передбачається, що мультимедійна платформа іномовлення України працюватиме в цифровому ефірі, аналоговому ефірі та кабельних мережах на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Криму і Севастополя, у районах, що межують з цими тимчасово окупованими територіями, і в прикордонних районах України, що межують з РФ або іншими країнами, з яких транслюють в ефірі російські телеканали і радіостанції (такими територіями є, наприклад, Білорусь та Молдова).

«Програми МПІУ виробляються українською мовою, а також іншими мовами в залежності від доцільності і невідкладності використання тієї чи іншої мови для досягнення мети діяльності МПІУ», – йдеться в законопроєкті.

 

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України