ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Варшаві слід звернути увагу на українську ракету «Нептун» – польський експерт

6 Травня 2020
Варшаві слід звернути увагу на українську ракету «Нептун» – польський експерт

Польща має розвивати співпрацю з Україною в оборонній сфері, зокрема, їй слід зацікавитися українською протикорабельною ракетою «Нептун» і українсько-турецькими стратегічними БПЛА.

Таку думку висловив аспірант Ягеллонського університету, експерт з питань польсько-українських відносин та протидії дезінформації Міхал Марек у ході відеоконференції «Польсько-українські відносини 2020: як вплине криза і пандемія?», повідомляє Укрінформ.

«Треба звернути увагу на тему класичної безпеки… Мені здається, що Польща, флот якої, м’яко кажучи, не найсильніший у Балтійському морі, повинна зацікавитися українським проєктом протикорабельної ракети «Нептун». З моєї точки зору, це могло б невеликим коштом зміцнити польський (військово-морський) потенціал», – сказав Марек.

Він зауважив, що польско-українська співпраця в оборонній промисловості є важливою для обох країн.

У цьому контексті експерт відзначив також великий потенціал кооперації у рамках безпілотних літальних апаратів.

«Польські експерти звернули увагу на те, що Туреччина і Україна співпрацюють у рамках стратегічних безпілотних літальних апаратів, у Польщі немає такого досвіду. Ми зосередилися на невеликих БПЛА, але всі знаємо, що зараз тематика БПЛА доволі перспективна. Думаю, що Польща має зацікавитися досвідом українсько-турецької співпраці, і в цьому сенсі ця кооперація повинна розвиватися», – вважає експерт.

Як повідомляла АрміяInform, в Одеській області відбулися державні випробування ракетного комплексу Р-360 «Нептун». Льотні випробування проводилися зі створенням реальних радіоперешкод для головки самонаведення ракети та залученням авіації – літаків СУ-27.
Пуски здійснювали з Державного випробувального полігону Збройних Сил України «Алібей».

 

Читайте нас у Facebook
Армії світу