ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні зафіксовано 18 616 випадків хвороби COVID-19, у ЗСУ хворіє 40 осіб

18 Травня 2020
В Україні зафіксовано 18 616 випадків хвороби COVID-19, у ЗСУ хворіє 40 осіб

Станом на 09.00 18 травня в Україні 18 616 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 535 летальних, 5276 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 325 нових випадків. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Станом на 07.00 18 травня в Збройних Силах України хворіє 40 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Всього за час пандемії одужало 78 осіб та 2 летальних випадки. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.
На ізоляції (в тому числі самоізоляція) – 199 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 28 осіб.
За минулу добу зареєстровано чотири нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
Один працівник ЗС України знаходиться на лікувані у Старокостянтинівській ЦРЛ. Стан здоров’я пацієнта задовільний. Отримує необхідне лікування.
Троє військовослужбовців (2 – Рівненська та 1 – Київська область) лікуються вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнта задовільний. Симптоми захворювання відсутні.
Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Залишайтеся вдома.
Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

 

Читайте нас в Telegram
Новини