ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні зафіксовано 17 330 випадків хвороби COVID-19, у ЗСУ хворіє 46 осіб

15 Травня 2020
В Україні зафіксовано 17 330 випадків хвороби COVID-19, у ЗСУ хворіє 46 осіб

Станом на 09.00 15 травня в Україні підтверджено 17 330 випадків зараження COVID-19, з них 476 летальних, 4473 пацієнта одужало. При цьому за минулу добу заразилися 483 особи. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Станом на 07.00 15 травня в Збройних Силах України хворіє 46 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Всього за час пандемії одужало 65 осіб та 2 летальних випадки. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.
На ізоляції (в тому числі самоізоляція) – 266 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби, – 36 осіб.
За минулу добу зареєстровано два нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
У закладах охорони здоров’я лікується – одна особа (Рівненський військовий госпіталь – 1 військовослужбовець). У Харківській області один військовослужбовець лікується вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний. Отримують необхідне лікування.
Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Залишайтеся вдома.
Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

 

Стежте за нами в Instagram