ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні зафіксовано 14710 випадків хвороби COVID-19, у ЗСУ хворіє 40 осіб

9 Травня 2020
В Україні зафіксовано 14710 випадків хвороби COVID-19, у ЗСУ хворіє 40 осіб

На 9:00 9 травня в Україні 14710 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 376 летальних, 2909 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 515 нових випадків. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

На 07.00 09 травня в Збройних Силах України хворіє 40 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, одужало 53 особи та 2 летальних випадки.Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.
На ізоляції (в тому числі самоізоляція) – 314 осіб. Кількість військовослужбовців у яких закінчується ізоляція у найближчих три доби – 23 особи.
За минулу добу зареєстровано вісім нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
Один хворий перебуває у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону. Легкий перебіг захворювання, отримує необхідне лікування.
Сім хворих (4 військовослужбовця та 2 працівника ЗС України військових частин Харківського гарнізону, 3 військовослужбовців Миколаївського гарнізону) лікуються вдома під наглядом медичної служби. Стан задовільний. Симптоми захворювання відсутні.
Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Залишайтеся вдома.
Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Читайте нас у Facebook
Новини