ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні продовжили заборону на російські соцмережі

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Травня 2020, 8:36

Верховна Рада ухвалила постанову №3319 Про схвалення пропозицій про продовження терміну застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів, яким РНБО рекомендується продовжити заборону низки російських онлайн-ресурсів та соціальних мереж.

«Збройна агресія Російської Федерації проти України триває. Це призвело до загибелі тисяч українських воїнів та цивільних осіб, до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини її суверенної території, численних людських жертв, загроз її національним інтересам, безпеці і суверенітету. Відповідно, залишаються правові підстави, передбачені статтею 3 закону України «Про санкції», для продовження застосування санкцій до припинення збройної агресії Російської Федерації проти України», – йдеться у пояснювальній записці.

Цим рішенням заборонено інтернет-провайдерам надавати послуги з доступу користувачам мережі інтернет на території України до ресурсів сервісів Mail.ru (www.mail.ru) і соціально-орієнтованих ресурсів «ВКонтакте» (www.vk.com) та «Одноклассники» (www.ok.ru).

Стежте за нами в Instagram