ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уряд затвердив звіт про результати огляду оборонно-промислового комплексу

20 Травня 2020, 16:47
Уряд затвердив звіт про результати огляду оборонно-промислового комплексу

Кабінет Міністрів в цілому затвердив звіт про результати проведення огляду оборонно-промислового комплексу України та доручив Міноборони додатково надати інформацію щодо потреб ЗСУ.

Документ після затвердження передано на розгляд РНБО.

Відповідні рішення ухвалено на засіданні уряду, повідомляє Укрінформ.

Як зазначила під час доповіді заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Світлана Панаіотіді, огляд оборонно-промислового комплексу проведений вперше в історії України. Звіт про огляд був підготовлений на підставі рішення РНБО та здійснювався міжвідомчою робочою групою в тісній кооперації з експертами та МЗС.

«За результатами ми пропонуємо цей звіт схвалити в цілому, але окремо надати протокольне доручення Міністерству оборони дати нам потребу Збройних Сил України, які є суттєвою частиною зазначеного звіту. І після цього ми доопрацюємо (документ – ред.)», – зазначила Панаіотіді.

На розгляд уряду була винесена лише нетаємна частина звіту, всі таємні додатки знаходились у Секретаріаті  Кабінету Міністрів, підкреслила заступниця міністра.

Члени уряду також одноголосно підтримали пропозицію відкриту частину звіту відправити на ознайомлення ключовим міжнародним партнерам, з якими співпрацює Україна у сфері оборонних технологій.

Стежте за нами в Instagram
Новини