ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна розраховує на підтримку Угорщини в НАТО – Кулеба

29 Травня 2020

Україна розраховує на відновлення підтримки з боку Угорщини в НАТО. Про це наголосив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба після зустрічі з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сійярто, повідомляє «Європейська правда».

– Немає жодних об’єктивних підстав для того, щоб між нами існували будь-які суттєві проблеми. Ми розраховуємо на те, що буде відновлена повноцінна підтримка Угорщиною України в НАТО, – зазначив Дмитро Кулеба.

Дипломат додав, що Угорщина при цьому може розраховувати на підтримку Україною її ініціатив у Центральній Європі, оскільки Україна «також належить до великої сім’ї центральноєвропейських держав».

–  Ми розраховуємо працювати на спільний результат, коли обидві наші країни будуть вигравати від співробітництва, а не програвати від конфронтації, – заявив очільник зовнішньополітичного відомства.

Нагадаємо, що сьогодні розпочався візит міністра закордонних справ Дмитра Кулеби до Угорщини, де він зустрівся з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сійятро.

Під час зустрічі Дмитро Кулеба з угорським колегою обговорили подальший розвиток інвестиційної та торговельної співпраці України та Угорщини, втілення інфраструктурних проєктів, шляхи подальшої координації зусиль з подолання наслідків пандемії COVID-19.

Також очільники зовнішньополітичних відомств приділили увагу вирішенню низки проблемних питань українсько-угорських відносин, підготовці до зустрічі лідерів України та Угорщини, президента Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Віктора Орбана.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України