ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Вінниці переселенці шиють і передають бійцям на передову… піксельні маски

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Травня 2020, 14:53

Громадська організація переселенців Вінниччини «Спільна справа» вже не один рік допомагає військовим на передовій. Організація налічує близько 2500 переселенців у Вінницькій області та має представництва у 10 областях.

Із початком карантину волонтери дещо урізноманітнили свою допомогу військовим. Голова організації Юрій Зиков розповідає, що для цього підключили й своє соціальне підприємство.

– Crazy Kaktus – наш структурний підрозділ, який раніше займався пошиттям екосумок. Із введенням карантину дівчата почали шити маски на продаж, – пригадує Юрій. – А кілька тижнів тому в репортажі з передової ми помітили, що бійці на фронті в звичайних масках білого чи голубого кольору. От і вирішили перекваліфікуватися і шити маски з піксельної тканини, які, крім захисту, ще й маскуватимуть бійців.

Першу партію в 500 масок пошили майже за 4 дні. Долучилися не тільки постійні члени підприємства Вікторія Мовчан та Надія Зикова, а й інші учасники організації.

– Навіть сидячи вдома нам вдалося зробити корисну справу. Нині здебільшого шиють тільки дівчата, а ми  шукаємо гроші на тканину, – говорить Юрій Зиков. – Перші пів тисячі масок – уже на передовій. Але дівчата не зупиняються, і вже маємо другу партію. Теж днями відправимо на фронт.

Завдяки вдало підібраній тканині такі маски можна прати та використовувати повторно.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram