ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У столичному госпіталі звільнені з полону військовослужбовці вже завершили реінтеграцію

19 Травня 2020
У столичному госпіталі звільнені з полону військовослужбовці вже завершили реінтеграцію

У Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» завершилася реінтеграція військовослужбовців, які були звільнені з полону.

У Збройних Силах України нині активно впроваджують досвід країн НАТО щодо проведення процедур реінтеграції колишніх полонених. У нашому лікувальному закладі вже є досвід проведення такої роботи. Починаючи з 2017 року тут допомагають та відновлюють здоров’я таким військовослужбовцям. Сама реінтеграція включає насамперед якісне надання медичної допомоги й роботу з психологами. Медична і психологічна допомога є першою стадією. Далі йде фізичне відновлення та вирішення соціальних питань.

Завідувач відділення  народних та нетрадиційних методів лікування Олена Гриценко розповіла, що нині загальний стан здоров’я військовослужбовців, які були звільнені з полону, значно покращився. Військовослужбовці пройшли повне обстеження у лікарів за багатьма напрямами. Були скарги на шлунково-кишковий тракт та проблеми з зубами, адже харчування в полоні не найвищої якості. Тепер хлопці мають гарний настрій, відкрито спілкуються і почуваються добре, чекають на зустріч з рідними та близькими.

Психологи розповідають, що на фронті в умовах ведення бойових дій військовий перебуває в стресовому стані і йому потрібна допомога досвідчених психологів різної тривалості. У колишніх полонених зовсім інший психологічний стан. Для їхнього повного відновлення потрібні інші прийоми та час. Процес реінтеграції для кожного індивідуальний і триває від двох тижнів до декількох місяців. Усе залежить від умов, в яких знаходилися колишні полонені. Фізичний стан можна покращити швидше, а ось робота з психологами може тривати довше.

Військовослужбовці вже вирушили до своїх військових частин, де пройдуть військово-лікарську комісію, яка визначить їх ступінь придатності для проходження військової служби.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Реабілітація