ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У росармії командир може поставити особистий транспорт підлеглого на штрафмайданчик

17 Травня 2020
У росармії командир може поставити особистий транспорт підлеглого на штрафмайданчик

У російських військових усе особисте має бути теж перевірене начальником або відповідними органами…
Не держава, а монстр, яка не дозволяє тобі нічого, щоб вона не контролювала. Зокрема мова йде і про твій особистий транспорт, якщо ти військовий, то цей транспорт обов’язково має перевіряти військова автомобільна інспекція ВАІ.
Після перевірки ВАІ дає тобі «практичні рекомендації щодо усунення виявлених порушень. «І спробуй тільки не «усунь» ці «недоліки», проблем із комендатурою не оберешся. Саме про це повідомляє сайт міноборони Росії, бравурно розповідаючи про те, що «В соединениях и частях Черноморского флота в рамках акции за безопасность дорожного движения проводится проверка личных автомобилей военнослужащих».
Метою цієї «акції», як повідомляє сайт МО РФ, є попередження ДТП через несправність автомобілів військовослужбовців. Саме тому представники територіальної ВАІ Севастопольської комендатури перевіряють у всіх військових власників особистого транспорту «наявність і відповідність реєстраційних, страхових документів водіїв, справність вогнегасників, наявність медичних аптечок, знаків аварійної зупинки, стан ходової частини автомобіля, а також рівень зносу протектора шин автомобілів».
Тобто, їздити на старому «корчі» або на «блясі» з неукомплектованою аптечкою і несправним вогнегасником тобі заборонить комендатура.
Наступним кроком, напевне, стане стройовий огляд із перевіркою індивідуальних смартфонів, з метою «покращення якісного спілкування між військовими»…

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Сюжет