ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Рівненському військовому госпіталі привітали медичних сестер

12 Травня 2020
У Рівненському військовому госпіталі привітали медичних сестер

Сьогодні, 12 травня, у всьому світі відзначають День медичних сестер. З нагоди свята в Рівненському військовому госпіталі працівникам та військовослужбовцям Збройних Сил України подякували за їхній внесок у боротьбу за життя і здоров’я пацієнтів.  

Дотримуючись обмежень, пов’язаних із карантинними заходами, найкращі медичні сестри отримали відзнаки, квіти та грамоти. Від командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-майора Сергія Шаптали медсестер привітали офіцери СІМІС та військово-медичної служби, від голови Рівненської облдержадміністрації – його перший заступник Сергій Подолін, а від ветеранської організації «Побратими» – заступник голови правління Ігор Колба.

– На сьогодні у військово-медичному закладі понад сотня медичних сестер. Чимало із вас є учасницями бойових дій на сході України. Роль медсестри важко переоцінити, бо вся практична діяльність медичної галузі неможлива без людей такої спеціальності. Ви 24 години на добу сім днів на тиждень героїчно протидієте невидимому ворогу – хворобам та інфекціям, – зазначив під час привітання начальник Рівненського військового госпіталю підполковник медичної служби Тимофій Кульчицький. – Від себе особисто й від усього колективу дякую вам за збереження життя й здоров’я військових як на передовій, так і в пункті постійної дислокації.

Серед тих, у кого сьогодні свято, старша медична сестра поліклініки госпіталю Тетяна Кожан. Цьогоріч виповнюється 25 років з того часу, коли вона вперше переступила поріг цього військово-медичного закладу та приступила до роботи. Нещодавно пані Тетяна стала бабусею. А найбільшим подарунком для неї буде зустріч з коханим чоловіком, військовослужбовцем Збройних Сил України, який невдовзі повинен повернутися з району проведення операції Об’єднаних сил.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини