ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У районі ООС змагалися танкісти

28 Травня 2020
У районі ООС змагалися танкісти

На Приазов’ї в районі відведення важкого озброєння та техніки впродовж декількох днів відбулися змагання танкістів 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади на найкращий бойовий екіпаж.

Змагання відбувалось на спеціально підготовленій ділянці місцевості зі складним рельєфом. Екіпажі танків змагалися у майстерності виконання вправ із водіння бойових машин та маневрування, прохід машин у вузьких ділянках місцевості з обмеженим маневром (проїзд між стовпами), завантаження та розвантаження бойового комплекту на швидкість. Вправи танкісти виконували парами. Вправу проходження між стовпами «змійкою» – по одному і на час.

Основна мета тренувань –  вдосконалення професійної майстерності танкістів, залучених до операції Об’єднаних сил. А ще танкісти бригади готуються до танкових змагань – так званого танкового біатлону, який незабаром планують провести в районі операції Об’єднаних сил.

Більшість танкістів, які брали участь у тренуванні, мають досвід у реальних бойових діях, тому, кажуть, добре знають, що саме від майстерності екіпажу залежить як успіх виконання поставленого завдання, так і збереження бойової техніки і  життя всього екіпажу. Разом із ними до виконання вправ залучені й  молоді танкісти. Хлопці переймають цінний бойовий досвід.

За словами одного з керівників тренувань, такі заняття для танкістів бригади – типові.

–        Ніші бойові машини та  екіпажі щодня перебувають у повній бойовій готовності. Адже хоча наразі ми і перебуваємо на лінії відведення, команда прикривати піхоту бронею може надійти будь-якої миті. Тож, маємо бути готові  у разі потреби  повернутися на лінію зіткнення у найкоротший термін та дати ворогу жорстоку відсіч, – зазначив офіцер.

7
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Навчання та тренування