ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У газеті «Голос України» опубліковано попередній звіт ТСК з розслідування вибухів на складах боєприпасів

15 Травня 2020
У газеті «Голос України» опубліковано попередній звіт ТСК з розслідування вибухів на складах боєприпасів

У газеті «Голос України» опубліковано Постанову Верховної Ради України № 574-IX «Про попередній звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування пожежі (вибухів) на складах боєприпасів у м. Ічня (Чернігівська область), м. Калинівка (Вінницька область), м. Балаклія (Харківська область), м. Сватове (Луганська область), м. Кривий Ріг (Дніпропетровська область) у період з 2014 по 2018 роки».

У документі, зокрема, зазначається, що для подальшого розслідування фактів пожежі (вибухів) на складах боєприпасів з 2014 по 2018 роки Тимчасова слідча комісія має продовжити роботу ще на шість місяців.

«Звернути увагу Кабінету Міністрів України, Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Офісу Генерального прокурора, Служби безпеки України, Державного бюро розслідувань, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції України на необхідність оперативного реагування на рішення, висновки і пропозиції Тимчасової слідчої комісії», – йдеться в Постанові ВР України.

Водночас Офісу Генерального прокурора рекомендується вжити заходів щодо реагування за фактами, наведеними у попередньому звіті Тимчасової слідчої комісії.

«Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України до 29 жовтня 2020 року», – сказано у повідомленні.

Стежте за нами в Instagram
Новини