ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У 2020 році «Укроборонпром» поставив військовим уже понад 300 одиниць бронетехніки

8 Травня 2020
У 2020 році «Укроборонпром» поставив військовим уже понад 300 одиниць бронетехніки

Протягом січня-травня 2020 року підприємства бронетанкового дивізіону ДК «Укроборонпрому» передали Міністерству оборони України понад 300 нових, відновлених та модернізованих одиниць різної броньованої техніки. Про це повідомив заступник генерального директора з виробництва ДК «Укроборонпром» Ігор Фоменко.
− В цілому за 1 квартал 2020 року підприємствами, діяльність яких координується Управлінням бронетанкової техніки ДК «Укроборонпрому», виконано план товарного випуску продукції на суму понад 1,7 млрд грн.  Порівняно з аналогічним періодом минулого року – це ріст приблизно у 2,5 разу!  Нашими чемпіонами стали Київський бронетанковий завод, Завод імені Малишева та Харківське КБ машинобудування імені О. Морозова – ці підприємства продемонстрували найбільш помітне збільшення товарного виробництва продукції, зокрема, завдяки зміні керівництва цих заводів та новим підходам до управління, які ініціював «Укроборонпром», – повідомив заступник генерального директора «Укроборонпрому» з виробництва Ігор Фоменко.

Зокрема, в січні-квітні 2020 року обсяг товарного випуску на цих підприємствах склав:

ДП «Київський бронетанковий завод» – 406 млн грн, що майже у 4 рази більше ніж за торішній аналогічний період. Загалом передали МОУ: у січні – 25 відремонтованих танків Т-72, у березні – 6 капітально-відремонтованих Т-72 та в травні – 9 відремонтованих бронетранспортерів БТР-80.

ДП «Завод імені Малишева» – 301 млн грн, у 2,4 разу більше ніж за аналогічний період минулого року. Загалом у поточному році на заводі Малишева виготовлено 26 танкових двигунів: у січні – 6, у лютому та березні підприємство – по 10 щомісяця.

ДП «ХКБМ» – 391 млн грн, у 1,9 рази більше ніж за торішній аналогічний період. Загалом передали МОУ: у січні – 4 бронетраспортери БТР-4Е, у лютому −3, у березні – 4, та  у квітні – 5 бронемашин, відповідно.

– Наразі триває підписання нових договорів бронетанковими підприємствами Концерну із Міністерством оборони України вже в рамках нового ДОЗ. Ми очікуємо, що попри карантин, збережемо темпи виробництва на ключових підприємствах, задіяних у ДОЗ. А для того, аби надалі робота бронетанкових підприємств Укроборонпрому ставала ще більш ефективною, ми працюємо над стратегією створення державної бронетанкової бізнес-одиниці, яка об’єднає підприємства, що здійснюють ремонт техніки, виготовлення компонентів, роблять дослідження та створюють кінцевий продукт.  Це буде повний виробничий цикл, – коментує Фоменко плани щодо трансформації Концерну.

 

Стежте за нами в Instagram
Новини, Озброєння та техніка