ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Тільки за останній тиждень кров здали понад двісті донорів у «пікселі»

7 Травня 2020
Тільки за останній тиждень кров здали понад двісті донорів у «пікселі»

Напередодні Всесвітнього дня Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, що відзначають щороку 8 травня, Командування Сухопутних військ Збройних Сил України вирішило провести благодійну акцію, щоб поповнити запаси донорської крові та її компонентів у Київському міському центрі крові.

Благодійна акція відбулася за сприяння Національного комітету товариства Червоного Хреста, який в умовах карантину здійснює перевезення військових до місця здавання крові.

До акції долучилися військовослужбовці в оперативних командуваннях «Південь» і «Схід». Тільки за останній тиждень кров здали понад двісті донорів у «пікселі» по всій Україні.

– Наша співпраця є візитівкою справжнього співробітництва між військовими та цивільними, об’єднаними однією метою – допомогти людям, – сказав полковник Руслан Мирошниченко, начальник відділу Цивільно-військового співробітництва Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

Товариство Червоного Хреста України є надійним партнером Сухопутних військ у справі допомоги цивільним і військовим у кризових ситуаціях, особливо в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Марія Тищенко, Служба зв’язків із громадськістю КСВ ЗСУ

Стежте за нами в Instagram
Мітки: , ,
Новини