ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували на Донбасі новий російський комплекс радіоперешкод

19 Травня 2020

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ нещодавно вперше зафіксувала на тимчасово окупованому Донбасі сучасну російську установку радіоелектронної боротьби РП-377УВМ2 (RP-377UVM2).

Про це заявив в інтерв’ю Укрінформу Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк.

«Російська військова присутність триває, СММ у своїх звітах постійно наводить випадки розташування російської техніки на тимчасово окупованій території, наприклад, в останньому тижневому звіті спостерігачі ОБСЄ побачили змонтовану на вантажівці установку радіоелектронної боротьби RP-377UVM2. Ця сучасна російська система була зареєстрована на Донбасі вперше», – зазначив Євгеній Цимбалюк.

За словами очільника української місії при ОБСЄ, загалом делегація РФ під час обговорення російсько-українського конфлікту на засіданнях директивних органів Організації «традиційно виступає в руслі наративу «нас там нєт», розповідаючи нісенітниці про те, як українські військові воюють зі своїм народом та обстрілюють об’єкти цивільної інфраструктури тощо».

«Час від часу, коли російський посол починає чергові намагання, висуваючи якісь звинувачення на адресу ЗСУ чи маніпулюючи даними, я або хтось з країн-партнерів йому просто нагадує: «А давайте згадаємо, з чого все це почалося, сам конфлікт – чи не з вашої агресії все почалося? Якби не було російської агресії, то не було б конфлікту, не стріляли б, і цієї розмови не було б узагалі!» – зазначає Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні,

Стежте за нами в Instagram
Новини, Новини світу та України