ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Шість областей ще не готові до пом’якшення заходів безпеки – Офіс Президента

23 Травня 2020
Шість областей ще не готові до пом’якшення заходів безпеки – Офіс Президента

На традиційній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 повідомили про те, що шість областей ще не готові до пом’якшення заходів безпеки, зазначає пресслужба Офісу глави держави.

Це, зокрема, Чернівецька, Рівненська, Львівська, Київська області, а також Закарпаття та Волинь.

«Ці регіони не відповідають критеріям щодо показників захворюваності, заповненості ліжок у лікарнях та кількості тестувань, які дали б змогу перейти до адаптивного карантину на нинішньому етапі», – йдеться в повідомленні.

В  Офісі Президента зазначили, що в інших областях дозволяють певні пом’якшення, однак не зобов’язують до них, адже місцева влада має дивитися, наскільки можливо впроваджувати ці заходи в тій чи іншій ситуації. Йдеться про відкриття дитячих садків, запуск громадського транспорту, проведення спортивних заходів без глядачів за участі не більше 50 осіб, релігійні заходи за участі не більше однієї особи на 10 кв. м площі будівлі, роботу готелів, крім функціонування в них ресторанів та спа-зон. Усе це – за умови дотримання заходів безпеки.
Також на нараді порушили питання щодо надання можливості українським виробникам масок та інших засобів захисту експортувати свою продукцію за умови, що її неможливо продати в Україні, але вона відповідає вимогам інших держав. Президент підтримав це. Вже наступного тижня Кабінет Міністрів напрацює потрібні рішення.
 

Стежте за нами в Instagram
Новини