ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Щоб показувати ворогові зуби, вони мають бути принаймні здоровими»

12 Травня 2020
«Щоб показувати ворогові зуби, вони мають бути принаймні здоровими»

Пересувний стоматологічний кабінет 66-го військового мобільного госпіталю розпочав свою роботу у військах оперативно-тактичного угруповання «Схід». Допомогу пацієнтам тут надають швидко і по-військовому, а це означає – професійно і якісно, розповідають у пресгрупі оперативно-тактичного угруповання «Схід».

− Щоб показувати ворогові зуби, вони мають бути принаймні здоровими,вважає начальник пересувного стоматологічного кабінету 66-го військового мобільного госпіталю Андрій Пікула.

Тривалість прийому залежить від кількості пацієнтів і складності кожного конкретного випадку. Загалом за день стоматологи на колесах здатні прийняти до 25 осіб. За необхідності, наприклад у випадку гострого болю, без проблем готові надати допомогу пацієнту хоч і серед ночі.

− Це – перший виїзд пересувного стоматкабінету цього року у війська. Пересувний стоматологічний кабінет дозволяє надавати стоматологічну допомогу військовим на виїзді. Адже хлопці з передової дуже рідко мають змогу приїхати в стаціонарну стоматологію підлікувати зуби. Солдат перебуває майже завжди на позиції. А такі мобільні стоматології можуть приїхати куди завгодно, розгорнутися і працювати повністю автономно, навіть у польових умовах, – говорить Андрій Віталійович.

Як зазначила медична сестра молодший сержант медичної служи Христина Хом’як, графік роботи досить напружений: пацієнтів приймають від ранку до вечора. Відпочинок – мінімальний, під час технічних перерв або коли стерилізують і дезінфікують увесь інструмент і робочі поверхні.

− Але ми вже звикли до такого ритму роботи, − усміхаючись, коментує Христина. – Адже їздимо та надаємо допомогу військовослужбовцям у такому ритмі з 2016-го.

Перелік послуг, які надають тут, у стоматологічній клініці на колесах, досить різноманітний: лікування, видалення хворих зубів, профілактичний огляд, корекція тощо.

Порівнюючи пересувний стоматкабінет 66-го військового мобільного госпіталю з приватними стоматологічними клініками, можна із впевненістю сказати, що він нічим не поступається, і в багатьох випадках навіть краще оснащений. А своєю роботою і ставленням до військових пацієнтів його персонал пробудив довіру до військової стоматології, і переконав їх звертатися саме до них по допомогу. До всього ж кабінет має найсучасніше закордонне обладнання.

Отже, шановні військовослужбовці, якщо маєте проблеми із зубами, або хочете білосніжну, а головне – здорову усмішку, звертайтеся до пересувного стоматологічного кабінету 66-го військово-медичного госпіталю. 

Стежте за нами в Instagram
Армія і суспільство