ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Росія перекинула на Донбас три вагони з боєприпасами, більше десяти танків та вісім ББМ – ГУР

19 Травня 2020

Минулого тижня РФ через неконтрольовані Україною ділянки кордону доставила до російсько-окупаційних підрозділів численне озброєння заборонених калібрів, танки, бойові броньовані машини та стрілецьку зброю і гранатомети. Про це проінформувало Міністерство оборони України з посиланням на повідомлення Головного управління розвідки.

«Командування ЗС РФ під виглядом логістичного забезпечення бойової підготовки військ у літньому періоді навчання цього року посилює готовність до застосування з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК. Так,  минулого тижня з території Росії через неконтрольовані Україною ділянки кордону до окупаційних підрозділів доставлено три вагони з боєприпасами, зокрема для озброєння заборонених калібрів, більше ніж десять танків, із них три нові, решта після ремонту, вісім бойових броньованих машин та до тридцяти автомобілів, завантажених боєприпасами для стрілецької зброї й гранатометів», – зазначили в оборонному відомстві.

Крім того, російські пропагандисти намагаються виправдати збільшення обсягів постачання зброї на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях нібито «загрозою наступу» підрозділів Об’єднаних сил наприкінці травня цього року.

Стежте за нами в Instagram
Новини