ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання Міністра оборони України Андрія Тарана з Міжнародним днем миротворців ООН

29 Травня 2020

Шановні воїни-миротворці, військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил України!

Щиро вітаю Вас із професійним святом — Міжнародним днем миротворців ООН.

Як одна із засновників ООН, Україна протягом багатьох років бере участь в операціях з підтримання миру і безпеки. Миротворча діяльність — вкрай важливий засіб збереження миру та стабільності у неспокійних регіонах нашої планети. З часу залучення наших військових до миротворчих місій в багатьох країнах світу, Україна стала невід’ємною складовою миротворчих сил ООН. Завдяки професіоналізму і мужності наших військових, сьогодні Україна визнаний авторитет і надійних контрибутор міжнародної безпеки.

Військовослужбовці Збройних Сил України наразі виконують завдання у складі низки міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки під проводом ООН, НАТО та у складі спільних миротворчих сил у Демократичній Республіці Конго, Ліберії, Косово, Ісламській Республіці Афганістан, Республіці Південний Судан, на Кіпрі, в Аб’єй, у зоні безпеки Придністровського регіону Республіки Молдова.

Завдяки безцінному внеску наших воїнів-миротворців у підтримання та збереження миру на планеті, на міжнародній арені також формується й авторитет України, як впливової складової системи міжнародної безпеки.

Під час важкої і доволі небезпечної служби у складі миротворчих контингентів ви здобуваєте професійний досвід, що несе цінність і для військовослужбовців ЗС України, які боронять нашу державу на Сході, протидіють російській агресії.

Сьогодні ми також схиляємо голови перед подвигом тих, хто виконуючи військовий обов’язок, віддав своє життя заради миру…Вічна пам’ять Героям!

Дякую за службу усім, хто чесно виконував і продовжує виконувати благородну місію воїнів-миротворців. Від щирого серця бажаю кожному з вас міцного здоров’я, сімейного затишку, мужності та стійкості у виконанні благородної міжнародної місії.

Слава воїнам-миротворцям!

Слава Україні!

Міністр оборони України                   Андрій ТАРАН

Стежте за нами в Instagram
Новини