ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання Командувача Сухопутних військ ЗС України з нагоди Дня створення ОК «Захід»

5 Травня 2020

Шановні військовослужбовці, спеціалісти та працівники!
Дорогі ветерани!

Щиро вітаю весь особовий склад з нагоди Дня створення оперативного командування «Захід» та висловлюю свою глибоку повагу до мужніх, стійких духом, безстрашних людей, котрі присягнули українському народові.

Частини, які входять до складу оперативного командування і в яких ви – працівники, солдати, сержанти та офіцери – маєте честь працювати і служити, приймають безпосередню участь у бойових діях, що тривають на сході нашої країни, відстоювати незалежність та цілісність Української держави.

Весь особовий склад з честю та гідністю виконує свій військовий та конституційний обов’язок, проявляючи при цьому героїзм та самопожертву.

Глибоко переконаний, що ви й надалі будете з честю примножувати бойову славу та військові традиції незламних захисників Батьківщини, бездоганно виконувати військовий обов’язок, удосконалювати бойову майстерність, гідно реагувати на нові виклики та загрози.

Бажаю вам, шановні бойові друзі, повної та безперечної перемоги у цій війні, мирного неба, міцного здоров’я, людського щастя, успішної служби та непохитної віри в щасливе майбутнє нашої України!

З повагою Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України
генерал-лейтенант Олександр Сирський

Оперативне командування «Захід»

Дорогі бойові побратими, шановні ветерани! В цей травневий день я щиро вітаю весь особовий склад і кожного із вас з нагоди Дня створення оперативного командування «Захід». Пишаюся тим, що маю честь очолювати потужний колектив військового управління, колектив однодумців, досвідчених офіцерів, стійких духом людей, фахівців військової справи, котрі щодня показують зразок виконання свого військового та конституційного обов’язку – відстоюючи незалежність та цілісність України. Моя глибока повага та шана ветеранам оперативного командування, котрі у різний час проходили службу та примножували бойові традиції військової частини. У цей день бажаю кожному з вас міцного здоров’я, людського щастя, успішної служби, непохитної віри у нашу Перемогу та мирного неба! З повагою командувач військ оперативного командування «Захід» генерал-майор Сергій ШАПТАЛА

Опубліковано Прес-служба Оперативного Командування Захід Вівторок, 5 травня 2020 р.

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини