ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Програма меддопомоги важкопораненим українським воїнам у реабілітаційних закладах США буде відновлена

19 Травня 2020
Програма меддопомоги важкопораненим українським воїнам у реабілітаційних закладах США буде відновлена

Україна та Сполучені Штати Америки домовилися продовжити розпочату раніше співпрацю щодо надання допомоги людям, які пройшли війну, та відновити програму із надання медичної допомоги важкопораненим українським воїнам у реабілітаційних закладах Америки. Про це йшла мова під час онлайн зустрічі міністра у справах ветеранів України Сергія Бессараба та представників організації «Українські Американські Ветерани» (УАВ), інформує пресслужба відомства.

Крім того, вже найближчим часом буде налагоджена робота щодо обміну досвідом американських фахівців, які займаються ментальним здоров‘ям ветеранів, та українських фахівців цього ж напрямку.

За словами Сергія Бессараба, Україні сьогодні дуже цінний американський досвід вирішення проблем та методики соціально-психологічної реабілітації ветеранів.

Зі свого боку експерт із Trauma Brain Injuries, колишній член National Centers for PTSD, автор наукових публікацій із оцінки та лікування посттравматичного стресового розладу Даррен Головка розповів, що організація готова організувати та провести курси з підвищення кваліфікації українських фахівців.

Сергій Бессараб наголосив, що Міністерству у справах ветеранів України надважливиий багаторічний досвід Мінветеранів США в частині недопущення помилок під час роботи над відновленням ветеранів.

Довідково

Українські Американські Ветерани (УАВ) — організація у Сполучених Штатах Америки почесно звільнених ветеранів Збройних сил США, котрі є українцями за походженням.

Організація існує з 1948 року. УАВ були широко долучені до створення Міністерства у справах ветеранів. Брали участь у Міжнародному волонтерському та ветеранському форумі «Там, де ми – там Україна».

Читайте нас в Telegram
Військова медицина, Новини, Реабілітація