ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Президенти України та Словаччини обговорили безпекову ситуацію на Донбасі

26 Травня 2020

Під час телефонної розмови Президента України Володимира Зеленського з Президентом Словацької Республіки Зузаною Чапутовою окрему увагу було приділено безпековій ситуації на Донбасі та стану виконання домовленостей Паризького саміту в «нормандському форматі». Про це повідомляє Офіс глави держави.

Глава Української держави подякував Зузані Чапутовій за незмінну підтримку Словаччиною суверенітету та територіальної цілісності України.

Володимир Зеленський також наголосив на зацікавленості української сторони у якомога швидшому підписанні українсько-словацької угоди, яка дозволить відновити роботу Міжнародного аеропорту «Ужгород».

«Цей аеропорт надзвичайно важливий для України та Закарпатського регіону. Розраховую на швидке погодження угоди Словаччиною. Також переконаний, що після завершення карантинних заходів наші уряди мають спільно докласти зусиль для відновлення динаміки співпраці у торговельно-економічній, транспортній, транскордонній сферах», – зазначив глава держави.

Президент України висловив подяку словацькій колезі за гуманітарну допомогу, надану Словаччиною Україні для боротьби з поширенням коронавірусу.

Читайте нас у Facebook
Новини