ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Президент України привітав жителів Києва та Кривого Рогу з Днями міст

31 Травня 2020
Президент України привітав жителів Києва та Кривого Рогу з Днями міст

Президент України Володимир Зеленський привітав жителів Києва та Кривого Рогу з Днями міст та побажав їм бути здоровими в питаннях комфорту, безпеки, затишку та дозвілля. Про це глава держави написав на особистій сторінці у Facebook.

«Знаєте, зараз на будь-яке свято традиційне побажання здоров’я стало особливо цінним та актуальним. І сьогодні — не виняток. Тож хочеться побажати Києву та Кривому Рогу завжди бути здоровими. В усіх сенсах цього слова. Бути здоровими в питаннях комфорту, безпеки, затишку та дозвілля. Мати міцний імунітет від „вірусу поганих доріг“, тримати дистанцію від заторів і хаотичної забудови. Регулярно одержувати вітамінний заряд від івентів, концертів, змагань і масштабних інвестицій. На повні груди дихати чистим повітрям. Бути, жити і квітнути ще не одну тисячу років!», — написав Володимир Зеленський.

Він нагадав, що цими вихідними відзначають свої дні народження два його рідних міста. Першому виповнюється 1538 років, а друге — «трішки молодше, йому — 245». Це Київ та Кривий Ріг.

Також глава держави зауважив, що у Кривому Розі він народився, а в Києві «остаточно став саме тим, ким є».

«Кривий Ріг подарував перших друзів і перше кохання. І всі ми разом опинились у Києві, який зробив і дружбу, і кохання тільки міцнішими. У Кривому Розі народилася моя донька. У Києві народився мій син. У Києві — найзапашніша кава. У Кривому — найсмачніший мамин борщ. Між ними — відстань у 417 кілометрів і різниця у 1293 роки, але є те, що беззаперечно об’єднує ці міста. Це неймовірні, талановиті, сміливі, світлі та добрі люди. Власне, як і в усій нашій Україні», — додав Володимир Зеленський.

Він наголосив, що до Києва, і до Кривого Рогу йому завжди хочеться повертатись.

«У Кривому Розі, в РАЦСі, я дав обітницю вірності своїй дружині. У Києві, в парламенті, я присягнув на вірність українському народові. В обох випадках я прагнув зробити людей щасливими. І не має значення — це одна людина чи багатомільйонна країна. Головне — бути вірним своїм клятвам кожного дня та кожної миті», — наголосив глава держави.

Стежте за нами в Instagram
Новини