ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Подолання психологічної смуги перешкод морпіха – це крок до права носити штормовий берет

22 Травня 2020
Подолання психологічної смуги перешкод морпіха – це крок до права носити штормовий берет

Напередодні Дня морської піхоти військовослужбовці окремих бригад та батальйонів морської піхоти пройшли випробування на психологічній смузі перешкод.

Саме ця смуга ввійде до програми підготовки у Школі морського піхотинця і стане єдиною для всіх підрозділів, незалежно від місця розташування.

До випробування допускалися лише військовослужбовці, які прослужили в морській піхоті не менше ніж пів року й мають бездоганний послужний список. Усі морські піхотинці долали психологічну смугу зі зброєю та в спорядженні. Перед самим випробуванням кожен мав скласти заліки з фізичної підготовки, тактики застосування підрозділів морської піхоти та знань положень Кодексу морського піхотинця. Довжина дистанції, на шляху якої було облаштовано різноманітні перешкоди, складає майже п’ять кілометрів. Подолання водної перешкоди, евакуація пораненого, виконання вправ стрільб після фізичних навантажень, тобто  більшість елементів психологічної смуги відображають ті завдання, які притаманні саме українській морській піхоті. Також географія полігона, де власне й була створена смуга, характерна для тих ділянок місцевості, де діють морські піхотинці.

– Вчергове особовий склад складав тест на право носіння берета морського піхотинця. Важливо те, що це єдина смуга, яка побудована на полігоні морської піхоти, і проходити її будуть двічі на рік: до Дня морської піхоти України та до Дня захисника України, – зазначив Командувач морської піхоти генерал-лейтенант Юрій Содоль.

З огляду на складність випробування, протягом усієї дистанції кожну групу супроводжували представники медичної служби, які уважно слідкували за станом здоров’я військовослужбовців. За словами інструкторів те, що переважна частина маршруту смуги проходить у пісках, збільшує фізичне навантаження, але все одно на першому місці психологічні випробування. Воля, бажання через будь-що виконати поставлене завдання й не залишити своїх побратимів – саме ці риси характеру мають бути притаманні військовослужбовцям, які прагнуть отримати право носити штормовий берет. Звичайно, не всі військовослужбовці змогли подолати смугу перешкод. Однак ті, хто пройшов випробування, після проголошення клятви, одягнуть такий жаданий берет морського піхотинця.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Вишкіл, Публікації