ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Олександр Порхун ушанував пам’ять загиблих воїнів Вінниччини

29 Травня 2020
Олександр Порхун ушанував пам’ять загиблих воїнів Вінниччини

Під час робочого візиту до Вінницької області перший заступник Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун ушанував пам’ять загиблих воїнів АТО/ООС та поклав квіти до меморіальної дошки, що встановлена поруч зі Спасо-Преображенським кафедральним собором, повідомляє пресслужба Мінветеранів.

На дошці викарбувані імена 259 загиблих жителів Вінниці та Вінницької області, котрі віддали своє життя за незалежність і територіальну цілісність України.

Перед покладанням квітів Митрополит Вінницький і Барський Симеон разом із священнослужителями собору прочитали молебень за загиблими воїнами.

Крім того, в рамках робочої поїздки на Вінниччину Олександр Порхун зустрівся з головою Вінницької облдержадміністрації Владиславом Скальським.

Під час зустрічі першого заступника міністра поінформували про роботу, яка проводиться в області з ветеранами АТО/ООС, учасниками Революції Гідності та членами їхніх сімей.

Зокрема заступник голови ОДА Наталя Заболотна розповіла, що в області діє комплексна цільова програма підтримки учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей, а також членів загиблих учасників АТО/ООС до 2021 року. Наразі виплачено понад 8 млн гривень особам, які зазнали поранень, травм, контузій та каліцтв.

Крім того, в області діє компенсація плати за навчання для учасників АТО/ООС та їхніх дітей, які навчаються на контракті на денній формі навчання у закладах І, ІІ, ІІІ, IV рівнів акредитації. Так, минулого року  компенсацію отримали 293 особи. Цього року кошти на компенсацію за навчання також закладено в обласний бюджет.

Також обговорили питання, які стосуються соціального та медичного забезпечення, виплати матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції і Революції Гідності та членам їхніх сімей, здійснення заходів із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників АТО/ООС та забезпечення постраждалих учасників АТО/ООС санаторно-курортним лікуванням.

Читайте нас у Facebook
Армія і суспільство