ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ОБСЄ заявляє про збільшення кількості вибухів на Донбасі

2 Травня 2020
ОБСЄ заявляє про збільшення кількості вибухів на Донбасі

СММ ОБСЄ зафіксувала у четвер, 30 квітня, 215 вибухів у Донецькій області та приблизно 45 – на Луганщині.

Про це повідомляється у звіті Спеціальної моніторингової місії №103/2020 від 1 травня, передає кореспондент Укрінформу.

“У Донецькій області СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши також більше вибухів (близько 215), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (приблизно 25 вибухів)”, – ідеться у звіті.

Як зазначається, більшість вибухів зафіксовано в районах на південний схід від н. п. Чермалик (підконтрольний урядові, 77 км на південь від Донецька), у межах 5 км від Донецької фільтрувальної станції (15 км на північ від Донецька), а також у районах на південний схід від н. п. Гнутове (підконтрольний урядові, 90 км на південь від Донецька).

“У Луганській області Місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, тимчасом зафіксувавши більше вибухів (приблизно 45), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (10 вибухів)”, – повідомили в СММ.

Найчастіше порушення режиму припинення вогню фіксувалися в районах на схід, південний схід і південь від Попасної (підконтрольна урядові, 69 км на захід від Луганська), на південний схід від н. п. Муратове (підконтрольний урядові, 51 км на північний захід від Луганська), а також на північний схід від ділянки розведення в районі Золотого (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська).

Читайте нас у Facebook
Новини