ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові Командування Сил логістики здають кров для потреб міста

1 Травня 2020
Військові Командування Сил логістики здають кров для потреб міста

Військові Командування Сил логістики ЗС України, усвідомлюючи всю складність ситуації з донорською кров’ю в умовах карантину, відгукнулися на пропозицію поповнити запаси крові в Київському міському центрі крові. Вони розуміють, що цим можуть врятувати чиєсь життя.

Серед перших донорів був командувач та військовослужбовці з ЦАВТУ, ЦРАУ, ЦУЗАППО та МПЗ. Перед здаванням крові вони пройшли співбесіду з лікарем, медичний огляд та лабораторні обстеження. Донація відбувалася з дотриманням умов карантину – донори були в масках, перед входом до реєстратури їм вимірювали температуру, на всіх етапах заготовки крові була можливість обробити руки антисептиком.

Варто зазначити, що в командуванні є військовослужбовці з інших структурних підрозділів, які за потреби також готові здійснити поїздку до КНП «КМЦК» для добровільного здавання донорської крові.

Нагадаємо, цього місяця в Україні під час карантину виникла певна проблема щодо забезпечення здачі крові в донорських центрах. Наприклад, у Київському міському центрі крові кількість донорів зменшилась втричі.

Читайте нас у Facebook