ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

НАТО розглядає вплив технологій на нашу безпеку

5 Травня 2020
НАТО розглядає вплив технологій на нашу безпеку

Днями на офіційному сайті НАТО був оприлюднений звіт щодо тенденцій оборонних технологій протягом наступних 20 років та їхнього впливу на колективну безпеку. Звіт орієнтований на лідерів і представників громадської думки в секторі оборони та безпеки, а також на експертів, що цікавляться конкретними технологіями.

– Цей звіт – погляд на майбутнє оборони. Він буде направляти дослідження для НАТО та його союзників, щоб гарантувати збереження наших передових технологій у наступні роки, – зазначив заступник генерального секретаря НАТО Мірча Геоане.

Доповідь «Тенденції науки та технологій: 2020-2040 роки», підготовлена Організацією НАТО з питань науки та технологій, представляє погляди близько 6 000 науковців, інженерів та аналітиків мережі співпраці НАТО. В ній фахівці дали оцінку новим і проривним технологіям, що були схвалені очільниками держав та урядів НАТО на їхній зустрічі в Лондоні минулого грудня, як-от: «великі дані», штучний інтелект, робототехніка, космічна та біотехнології й гіперзвукова зброя.

У звіті йдеться про важливість цих технологій для Альянсу та їхній розвиток протягом наступних 20 років.

Підготувала Олена Степанюк

Стежте за нами в Instagram
Новини